Állásajánlatok – YJOURNAL

Állásajánlatok

Területi képviselő/értékesítő
munkatársat keresünk.

  • Munkatapasztalat: 1-3 év
  • Teljes munkaidő

Célunk, hogy digitalizáljuk a szépségipari vállalkozásokat és segítsük őket abban,  hogy elérjék céljaikat. Hiszünk abban hogy a vállalkozások tulajdonosainak azzal kell foglalkozni ami valóban fontos és valós eredményeket hoz, minden mást automatizálni kell.

  • Rugalmas és általad irányított munkaidőbeosztás szerint szeretnél dolgozni
  • Szeretsz új cégekkel és emberekkel megismerkedni
  • Eleged van már a monoton “álló vizes” közegből
  • Részt akarsz venni egy forradalmi újításban
  • Már dolgoztál értékesítőként és úgy érzed te vagy a legjobb
  • Szeretnéd értékesítési tudásod még és magasabb szintre emelni
  • Van kedved egy fejlődő fiatalos csapathoz tartozni

Mi is a YCLIENTS?
A YCLIENTS egy sikeres, SaaS (Software as a Service) piacán vezető szerepet betöltő IT  vállalkozás, amely 2010. június 24-én indult világhódító útjára. Több mint tíz esztendeje tartó útunk során online időpontfoglalási rendszerből egy többfunkciós platformmá változtunk át.
A YCLIENTS egy digitális, „all-in-one” naptár felhő alapú rendszer, amely segítségével könnyedén irányítható bármely vállalkozás, legyen az egy egyszemélyes szalon vagy akár egy egész franchise hálózat.
Ma már élen járunk a szolgáltatóipar üzleti automatizációjában. Naponta több mint 200 000 szakember használja, a rendszer havonta több mint 10 millió időpontfoglalást rögzít, illetve havonta több mint 15 millió SMS – és e-mail értesítést küld ki. A YCLIENTS globál csapatát több mint 180 fős szakértői gárda erősíti és mára több mint 25 000 ügyfele van 45 országból.

Magyarországon 2019 óta van a piacon teljes magyar szakértővel és ügyfélszolgálattal. Üzletpolitikánk fontos iránya a mikro- és kisvállalkozások proaktív kiszolgálása.

Ennek érdekében egy ütőképes fiatalos értékesítői csapatot hívtunk életre, amelyet tovább kívánunk fejleszteni a te segítségeddel.

Főbb feladatok, munkák:

A feladatod lenne a cég által kinált szoftveres megoldások értékesítése, a területhez tartozó üzletekben,(klinikák, fitnesztermek és egyéb szolgáltató ipari vállalkozások) kapcsolattartás az új partnerekkel, üzletek túraterv szerinti látogatása, új üzletek felkutatása, vevőkör kialakítása, az időpontfoglaló rendszer bevezetése.

Munkaköri leírás:

  • munkavégzés a potenciális üzletek felkeresése, rendszeres látogatása
  • ügyfelekkel való konzultálás, az online szolgáltatások értékesítése;
  • új kapcsolatok kiépítésével folyamatos ügyfélkör bővítés;
  • tárgyalás az ügyfelekkel személyesen, telefonon, a rendszer bemutatása a online és/vagy az ügyfeleknél;
  • munkavégzés és adminisztráció a belső CRM-rendszerben;
  • részvétel a rendezvényeken, ahol a vállalat képviselteti magát.

Amit tőled várunk:

  • többéves értékesítésben szerzett munkatapasztalat,
  • aktív internet-felhasználó (közösségi hálók, internet, CRM ismerete előny);
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • magabiztosan és jól érezze magát értékesítési közegben;
  • jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat;
  • céltudatos és önálló munkavégzésre képes.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalkozói státusz
  • Pozitív szemlélet, proaktív attitűd, kiváló kommunikációs készség
  • Határozottság, önállóság, sikerorientáltság
  • Saját gépjármű, nyitottság a belföldi utazásra

Amit mi biztosítunk:

  • munkavégzés tapasztalt szakemberek csapatában;
  • megbízási szerződés alapú alkalmazás;
  • bérezési rendszer: KPI-hoz kötött alapbér + sávos jutalék a forgalomtól függően;
  • rendszeres belső oktatás a mentor által az értékesítésre vonatkozóan;
  • munkavégzéshez szükséges okostelefon és laptop.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Céges autó, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Pest megye